Twój do­tyk to naj­piękniej­szy zmysł

Wirtualna hostessa — Aplikacje dotykowe — multimedialna kula

 

PROSTOTA W OBSŁUDZE

WYJĄTKOWOŚĆ PRZEKAZU

DEDYKOWANA FORMA

Dlaczego właśnie nowe multimedia?

Masz dość standardowych przekazów multimedialnych? Potrzebujesz Wyjątkowej formy to przekazania unikatowej treści. Nasze nowe rozwiązania będą właśnie dla Ciebie.

Jak tworzymy Nowe multimedia?

Analizujemy sposób prezentacji, zalety i wady nośnika, aby stworzyć w pełni poprawny i funkcjonalny przekaz multimedialny. Mamy doświadczenie w realizacji multimedialnej treści na wszystkie najnowsze dostępne nośniki.

Wirtualna hostessa

Wirtualna Hostessa jest urządzeniem która idealnie przywita, poinformuje i zrobi pozytywne wrażenie na targach, w recepcji lub show room. Wycięta z unikatowej plexi postać kobiety lub mężczyzny – powie wszystko, co tylko chcesz usłyszeć. Istnieje możliwość podpięcia czujki ruchu, tabletu sterującego lub innych sensorów, aby jeszcze dokładniej zautomatyzować przekaz.

Aplikacje dotykowe

Aplikacje dotykowe są idealne na totemy interaktywna, tablety multimedialne, bądź po prostu smartfony. Często stosowane na Targach, w centrach handlowych, lub jako wsparcie sprzedaży. Klient dzięki możliwości wyboru treści lepiej zapamiętuje przekaz, ponieważ ma wpływ na jego odczytywanie.

Multimedialna kula

Jest nowatorskim rozwiązaniem, które przyszło do nas z USA. Dzięki systemowi kilkunastu penatów jesteśmy w stanie wyświetlić dowolny obraz na powierzchni Sferycznej. Idealnie nadaje się do Prezencji video 360, sferycznych prezentacji multimedialnych oraz dedykowanych gier interaktywnych.

Aplikacje dedykowane

Oprócz standardowych i niestandardowych multimedialnych produktów, jesteśmy w stanie zrealizować dedykowane instalacje, które łączą ze sobą dowolne multimedia w dowolnej konfiguracji. Przystępujemy do analizy potrzeb, dobieramy odpowiednią technologię, aby stworzyć narzędzie, które będzie piękne i funkcjonalne.

Co to dokładnie Nowe Multimedia?

Są to narzędzia do wsparcia marketingu, promocji i sprzedaży w firmie. Niekiedy pomagają w Edukacji oraz procesie produkcji. Nowe multimedia mają tysiące zastosowań.

 

Doświadczenie

Mamy otwarte umysły, wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć unikalne i dedykowane realizacje multimedialne pod potrzeby klienta. Na każdym etapie procesu testujemy, analizujemy i wprowadzamy zmiany, aby końcowy produkt spełniał nawet najbardziej wymagające normy.

Wiemy, że nowe multimedia nie są narzędziem dla każdego, lecz tylko dla wymagających klientów. Jeśli potrzebujesz się wyróżnić to narzędzia właśnie dla Ciebie