NIEWAŻNE, GDZIE SIĘ STAWIA KAMERĘ,
WAŻNE PO CO...

film promocyjny – dokumentacja wydarzenia – teledyski

 

 

 

 

 

 

UNIKALNY SCENARIUSZ

KONSEKWENTNA REŻYSERIA

SZLACHETNY MONTAŻ

Dlaczego właśnie film?

Jeśli pragniesz zapamiętać ważne wydarzenie firmowe w twoim życiu lub chcesz się podzielić sukcesami z najbliższymi, film promocyjny jest idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Jak robimy Film?

Zaplanujemy całą produkcję. Wspólnie rozpiszemy scenariusz filmu, zaplanujemy potrzebny sprzęt do realizacji zdjęć, wyreżyserujemy, nagramy, a na końcu całość zmontujemy. Specjalizujemy się w postprodukcji filmowej. Od montażu, dodanie dźwięków, korekcji kolorów, przez motion tracking, wstawienia efektów 3D, po wprowadzanie napisów i publikację. Sprawiamy, że materiał filmowy nabierze poprawnej formy oraz szlachetnego wyglądu.

Film promocyjny

Aby pokazać produkt lub usługę nowym klientem warto zaprezentować go w jak najlepszym świetle. Forma video jest nadal jednym z najbardziej popularnych form promocji, gdzie dosłownie w parę sekund możemy zaprezentować wszystkie walory korzystne dla klienta.

Dokumentacja wydarzenia

Event trwa parę godzin, mapping kilka minut, uśmiech widzów kilka sekund. Jeśli jednak udokumentujemy te chwile za pomocą kamery – mogą stać się ponadczasowe. Ważne wydarzenia warto udokumentować, aby móc do nich wracać w przeszłości oraz pochwalić się nimi w sieci.

Teledyski

Stworzenie obrazu do muzyki to nie lada wyczyn. Jednak z naszym nastawieniem, umiejętnościami każdy pomysł jesteśmy wstanie zrealizować. Zorganizujemy aktorów, statystów lub efekty pirotechniczne, jeśli potrzebujecie kilku lokalizacji również wybierzemy najkorzystniejsze miejsca.

Co to dokładnie produkcja filmowa

Kompleksowo zajmiemy się produkcją Video. Od prostej dokumentacji wydarzenia po bardziej skomplikowane produktowe plany zdjęciowe. Dobierzemy odpowiednie oświetlenie, sprzęt do nagrań, zorganizujemy rekwizyty, zaplanujemy plan zdjęciowy tak, by godzina po godzinie zrealizować zamierzone cele. Całość zmontujemy według wytycznych, odpowiednio pokolorujemy i dołączymy efekty specjalne, byś mógł cieszyć się efektem prac.

 

Doświadczenie w branży video

Zrealizowaliśmy dziesiątki nagrań filmowych dla wielu firm i instytucji. Każda zakończone pełnym sukcesem cieszy okiem po dziś dzień swoich widzów. Dzięki realizacji wideo czas i miejsce zostaje zapamiętane na wiele, wiele lat.

Realizacja Filmowa jest idealnym rozwiązaniem na trwałe zapamiętanie ważnych momentów w waszym życiu!

ZRÓBMY TO RAZEM!

KONTAKT@LUMINATOR.PL

+48 600 26 71 59