WYOBRAŹNIA TO POTĘŻNE NARZĘDZIE

Mapping na budynku – Stage mapping – mapping niestandardowy

   

ZŁUDZENIE SYMBIOZY

PRAWDZIWE WRAŻENIA

PIORUNUJĄCY EFEKT

Dlaczego właśnie mapping?

Jeśli zależy Ci spektakularnej prezentacji, która przykuje uwagę widza już o od pierwszej sekundy, mapping jest tego typu doświadczaniem! Idealnie wpasowana w bryłę projekcja, tworzy nowe niestandardowe wrażenie wizualne, które wyryje się w pamięci na lata.

Jak robimy mapping?

Wybieramy bryłę do zmapowania (budynek, samochód, scena, produkt itp.), a następnie odwzorowujemy ja w programie 3D, aby stworzyć unikalny ekran. Ustalamy priorytety i założenia scenariusza i na ich podstawie tworzymy animację idealnie wpasowaną w nasz ekran. Całość testujemy, synchronizujemy z podkładem muzycznym, aby zaprezentować dzieło na żywo.

Mapping na budynku

Organizujesz event w pobliżu charakterystycznej „ściany”, która może posłużyć za ekran? Warto wykorzystać tą okazję i prezentować na niej swoje unikalne treści. Skala oraz oryginalność czynu z pewnością zapadną w pamięci widzów na długo!

Stage mapping

Masz event firmowy, lub wydarzenie klubowe z potężna sceną i szukasz urozmaicenia wizualnego które będzie unikalne? Dedykowany nieforemny ekran, a na nim unikatowa projekcja jest właśnie tym rozwiązaniem, które zapewni Ci przekazanie treści w noworocznej formie.

Mapping niestandardowy

Pragniesz nadać drugie życie nowym przedmiotom (produkty, makiety, postacie, obrazy) ubierając je w animacje? Z naszą pomocą, dzięki technice mappingu jest to możliwe, trzymając się wszelkich zasad!

Co to jest mapping

Projekcja mappingowa to idealne wpasowana treści ruchoma w niestandardowy ekran. Dzięki wizualnym zabiegom mamy wrażenie, iż animacja jest w pełni logiczna z mappowaną bryłą, przez co potęguje spójność przekazu.

 

Doświadczenie w realizacji mappingu

Mamy doświadczenie w kreowaniu koncepcji mappingowych oraz realizacji ich z dużym sukcesem w projektach komercyjnych oraz artystycznych. Znamy wszelkie zasady i wiemy jak je wykorzystać aby stworzyć niezapomniane projekcję zarówno w skali mikro jak i makro.

Mapping to unikalna produkcja, stwarzająca efekt ingerencji z bryłą fizyczną

ZRÓBMY TO RAZEM!

KONTAKT@LUMINATOR.PL

+48 600 26 71 59