Imitujmy pozory rzeczywistością!

Holobox - Piramida holograficzna - Rotor led

 

IDEALNE ZŁUDZENIE

MAGICZNA CHWILA

EFEKT WOW

Dlaczego właśnie hologramy?

Jeśli zależy Ci, aby pokazać coś, czego nie ma, w nowej zaskakującej oraz nowoczesnej formie, projekcja holograficzna jest narzędziem właśnie dla Ciebie.

Jak robimy hologramy?

Tworzymy unikalne animacje przestrzenne dopasowane perfekcyjnie do nośnika holograficznego, na którym mają być wyświetlane. Pracujemy na najlepszych urządzeniach holograficznych dostępnych na rynku, aby zapewnić najwyższą jakość projekcji.

Holobox

Holobox jest urządzeniem niewielkich rozmiarów o ogromnych możliwościach. Duża przestrzeń, która umożliwia, projekcję Full HD idealnie nadaje się do prezencji wielu danych w najlepszej możliwej jakości. Dzięki możliwości umieszczenia fizycznego przedmiotu wewnątrz hologramu – mamy możliwość naniesieniu animacji na niego niczym przestrzenny holograficzny mapping.

Piramida holograficzna

Dzięki temu, iż piramida holograficzna ma 3 ścianki projekcyjne, umieszczone względem siebie pod kątem 90 stopni, umożliwia prezentację treści holograficznych jednocześnie z 3 stron. Mimo iż fizyczna wielkość prezentowych treści jest mniejsza, niż w holoboksie to sama bryła urządzenia zdecydowanie bardziej przyciąga wzrok zwiedzających.

Rotor led

Rotor led jest rozwiązaniem tak pięknym w swojej prostocie, że naprawdę trudno uwierzyć, iż stał się popularny dopiero parę lat temu. Świecące taśmy Led, na bardzo szybko obracające się ramiona wiatraka, powodują, iż w kołowej przestrzeni widzimy obraz „zawieszony w powietrzu”. Każda projekcja z wykorzystaniem tego urządzenia powoduje zachwyt oraz zaciekawienie.

 

Co to jest hologram?

Projekcje holograficzne to prezentacja specjalnie przygotowanej animacji 3D na wcześniej ustalonym nośniku. Dzięki złudzeniu unoszenia się obrazu w przestrzeni oraz częściowej transparentności mamy wrażenie głębi, oraz magi, która zadziwia i budzi zachwyt.

 

Doświadczenie w realizacji hologramów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu hologramów dla największych marek, z sukcesem wykorzystujemy wszelkie zabiegi wizualne, aby spotęgować wrażenie przestrzenności i transparentności w projekcjach.

Jeśli zależy Ci, aby opisać wizualnie w nieoczywisty sposób swój produkt w przestrzeni lub zaprezentować swoją unikalną treść 3D, projekcja holograficzna jest właśnie rozwiązaniem dla Ciebie

ZRÓBMY TO RAZEM!

KONTAKT@LUMINATOR.PL

+48 600 26 71 59