KAŻDA SEKUNDA MA ZNACZENIE

Vj-ing - realizacja wizji - wielkoformatowa projekcja

   

MISTRZOSTWA POLSKI 2009

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2011

BEST SELERS RESOLUME 2012

Dlaczego Vj z Luminatorem?

Jeśli zależy Ci na materiale w wysokiej jakości oraz długim czasie projekcji – Vj-in czyli miksowanie w czasie rzeczywistym materiału video jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, skrupulatnie zaplanujemy każdą minutę eventu, tak by materiał prezentowany na żywo był od początku do końca przemyślany.

Jak tworzymy vj-sety

Dzięki potężnej intuicji i najnowocześniejszym narzędziom do miksowania obrazu w czasie, rzeczywistym tworzymy niezapomniane emocje wizualne , które na długo zapadną w umysłach widzów. Z pośród setek tysięcy sampli video którymi dysponujemy, wybieramy i selekcjonujemy właśnie te które idealnie odzwierciedlają nastrój, chwile i emocje w danym miejscu i czasie. Z wyczuciem i smakiem miksujemy je ze sobą, tworząc niezapomniany spektakl!

Vj-ing

Uzupełnienie koncertu muzycznego treścią live video, potęguje przekaz i wzmacnia, synestezję odbioru. Miksowanie obrazu w czasie rzeczywistym idealnie uzupełnia każdy występ muzyczny: koncert, festiwal muzyczny, przedstawienie artystyczne. Może być również jako samowystarczalny pokaz multimedialny.

Realizacja wizji

Dzięki możliwości miksowania na żywo mamy możliwość idealnie wpasować się we właściwy moment wydarzenia i zaprezentować odpowiednią treść na wielkim ekranie. Ważne momenty warto pokazać za pomocą kamer, które dowolnie możemy miksować ze sobą oraz z treścią uzupełniająca wydarzenie.

Projekcje mappingowe

Odważnym i bardzo ciekawym rozwiązaniem jest miksowanie obrazu wideo w czasie rzeczywistym na obiektach do mappingu ( budynek, samochód, produkt, itp.) Dzięki temu mamy możliwość stworzyć długiej dobrej jakości prezentacji która w artystyczny sposób nawiąże do danej powierzchni bryły.

 

Doświadczony Vj

Posiadamy 12-letnie doświadczenie w miksowaniu obrazu. Na naszym koncie mamy ponad 450 eventów vj-skich. Prezentowaliśmy nasze autorskie miksy video w wielu krajach między innymi: Szwajcaria, Rosja, Włochy, Czechy, Niemcy, Holandii, Rumunia. Za każdym razem przyjmowane były z wielkim aplauzem entuzjazmem.

 

Resolume

Dzięki współpracy z serwisem sprzedażowym sampli VJ resolme.com największej plafony dla VJ, Posiadamy Bank setek tysięcy sampli, które idealnie nadają się na każdą okazję. Możemy je wykorzystać również na państwa evencie.

Vj set jest idealnym multimedialnym rozwiązaniem na urozmaicenie każdego eventu

ZRÓBMY TO RAZEM!

KONTAKT@LUMINATOR.PL

+48 600 26 71 59