CUDOWNIE BYŁO BY CZASEM ZMIENIĆ NASZE MYŚLI W RZECZYWISTOŚĆ

Virtual Reality aplikacje – filmy 360 – Animacje 360

 

PEŁNA IMERSJA

WIRTUALNE DOZNANIA

NOWA RZECZYWISTOŚĆ

Dlaczego właśnie VR?

Jest to jedyna znana forma pełnej imersji użytkownika, odcięcie go od rzeczywistego świata i zanurzenie się w świecie wirtualnym. Dzięki pełnemu zanurzeniu przekaz jest idealnie dopasowany. Produkty VR – dostarczą użytkownikom nowych, wcześniej nieznanych wrażeń!

Jak tworzymy aplikacje w rozszerzonej rzeczywistości?

Po założeniu gogli do wirtualnej rzeczywistości użytkownik otrzymuje dostęp do specjalnie zaprojektowanego świata. Wszystko w nim jest atrakcyjne i ciekawe. Odbiorca aplikacji jest głównym bohaterem gry – stworzonej specjalnie dla niego. Gogle do wirtualnej rzeczywistości wnoszą nie tylko wartości promocyjne, ale i poznawcze!

Aplikacje

Interaktywny świat 3D generowany w czasie rzeczywistym umożliwia nam interakcję z rzeczywistością wirtualną. Najlepszym przykładem są gry, ale powstaje coraz więcej aplikacji, za pomocą których możemy obejrzeć prezentacje produktowe, instrukcje montażu skomplikowanych urządzeń lub pokazać światy, których już nie ma. Tworząc wirtualne środowisko, w którym odbiorca ma możliwość pełnej interakcji, możemy w łatwy sposób przekazać treści lub emocje niedostępne dla innych mediów.

Video 360

Technika polegająca na nagraniu specjalną kamerą dookólną (360°) przestrzeni. Później następuje montaż i postprodukcja materiału według scenariusza. Wideo 360° jest odtwarzanym obrazem filmowym, który dzięki technice, daje odbiorcy możliwość wyboru obserwowanego fragmentu sceny przez naturalny odruch jakim, jest obrót głowy.

Animacja 360

Stworzenie unikalnego świata 3D – który zostaje wyrenderowany w specjalnym sferycznym formacie do animacji 360° i prezentowany na urządzeniach VR jako nieinteraktywna prezentacja. Dzięki temu rozwiązaniu możemy stworzyć wirtualne środowisko, bez potrzeby rzeczywistego planu zdjęciowego. Daje nam to szeroki pole do prowadzenia uwagi widza, a jednocześnie kontrolę nad tym, jakie treści chcemy mu przekazać.

Co to takiego Wirtualna rzeczywistość?

Multimedialne kreowanie wirtualnego świata komputerowego oglądanego przez specjalnie skonstruowane gogle do wirtualnej rzeczywistości.

 

Doświadczenie w VR

Zrealizowaliśmy dziesiątki filmów i aplikacji VR – znamy zasady poprawnej produkcji oraz zagrożenia, które mogą pojawić się przy realizacji. Nasze aplikacje VR z wielkim powodzeniem instalowane są na stałe stałe w muzeach i zamkach, gdzie cieszą się nieprzerwanym sukcesem.

VR to niestandardowa i bardzo odważna forma nowoczesnej promocji

ZRÓBMY TO RAZEM!

KONTAKT@LUMINATOR.PL

+48 600 26 71 59