RODO

RODO

ZGODNIE Z ART. 13 UST. 1 I UST. 2 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO), INFORMUJEMY IŻ:

“ADMINISTRATOREM PANI/PANA DANYCH OSOBOWYCH JEST FIRMA LUMINATOR Z SIEDZIBĄ: UL. WIERZBOWA 2, 55-300 ŚRODA ŚLĄSKA , ADRES E-MAIL: R.JANICKI@LUMINATOR.PL, TEL. 600-26-71-59.

Z ADMINISTRATOREM MOŻNA SIĘ KONTAKTOWAĆ PISEMNIE, ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ NA ADRES: UL. WIERZBOWA 2, 55-300 ŚRODA ŚLĄSKA LUB DROGĄ E-MAILOWĄ POD ADRESEM: R.JANICKI@LUMINATOR.PL

ADMINISTRATOR TEJ STRONY JEST RÓWNIEŻ INSPEKTOREM OCHRONY DANYCH, Z KTÓRYM MOŻNA SIĘ KONTAKTOWAĆ PISEMNIE, ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ I MAILOWEJ PO W.W. ADRESAMI.”

OCHRONA INFORMACJI PRYWATNYCH DOTYCZĄCYCH UŻYTKOWNIKÓW NASZEGO SERWISU JEST DLA NAS SPRAWĄ NAJWYŻSZEJ WAGI, W ZWIĄZKU Z CZYM DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ABYŚCIE MOGLI CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE PRZEGLĄDAJĄC NASZE STRONY INTERNETOWE.NIE HANDLUJEMY DANYMI NASZYCH KLIENTÓW, ANI OSÓB PRZEGLĄDAJĄCYCH DANE. UŻYWAMY PODSTAWOWYCH NARZĘDZI ANALITYCZNYCH, KTÓRE MAJA NAM WSKAZAĆ ZAINTERESOWANIE NASZĄ WITRYNĄ, A NIE SZCZEGÓŁAMI DOTYCZĄCYMI OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH JĄ. TRZYMAMY SIĘ RÓWNIEŻ ZASADY BRAKU REKLAM NA NASZYCH STRONACH. JEDNAK Z GODNIE W WYMOGAMI EUROPEJSKIEGO ZARZĄDZENIA UMIESZCZAMY WSZELKIE MNIEJ LUB BARDZIEJ POTRZEBNE REGUŁY ZWIĄZANE Z RODO.

“PODANIE DANYCH OSOBOWYCH NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.SOWIWEB.COM JEST DOBROWOLNE. PODSTAWĄ PRZETWARZANIA DANYCH JEST MOJA ZGODA. MAM WPŁYW NA PRZEGLĄDARKĘ INTERNETOWĄ I JEJ USTAWIENIA. ODBIORCAMI DANYCH OSOBOWYCH MOGĄ BYĆ GOOGLE, FACEBOOK, MAM PRAWO WYCOFANIA ZGODY W DOWOLNYM MOMENCIE POPRZEZ ZMIANĘ USTAWIEŃ W PRZEGLĄDARCE. DANE OSOBOWE BĘDĄ PRZETWARZANE I PRZECHOWYWANE W ZALEŻNOŚCI OD OKRESU UŻYWANIA TECHNOLOGII. MAM PRAWO ZAŻĄDANIA OD ADMINISTRATORA DOSTĘPU DO MOICH DANYCH OSOBOWYCH, ICH SPROSTOWANIA, USUNIĘCIA LUB OGRANICZENIA PRZETWARZANIA TYCH DANYCH, A TAKŻE PRAWO WNIESIENIA SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO. PROFILOWANIE UŻYWANE JEST W GOOGLE ANALYTICS, GOOGLE ADWORDS, FACEBOOK,PIXEL. W SYTUACJI WNIESIENIA SPRZECIWU WOBEC PROFILOWANIA, PROSIMY ZOPTYMALIZOWAĆ ODPOWIEDNIO PRZEGLĄDARKĘ. JEDNOCZEŚNIE POTWIERDZAM IŻ JESTEM WŁAŚCICIELEM UŻYWANEGO PRZEZE MNIE MAILA.”

POLITYKA PRYWATNOŚCI DOTYCZY WSZELKIEGO RODZAJU INFORMACJI PRYWATNYCH I DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH ZA POŚREDNICTWEM STRON INTERNETOWYCH W CELACH DLA KTÓRYCH SĄ ONE ZBIERANE I PRZETWARZANE.