Filmy promocyjne dla firm - nowy sposób na wzrost rozpoznawalności marki

Filmy promocyjne dla firm – nowy sposób na wzrost rozpoznawalności marki

Filmy promocyjne dla firm zrealizowane w profesjonalny sposób to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się kanałów promocyjnych własnego przedsiębiorstwa w Internecie. Stanowią doskonałe uzupełnienie treści umieszczonych na głównej stronie marki, a także w przystępny sposób przekazują najważniejsze informacje. Spoty wideo to profesjonalna wizytówka dla każdej firmy, ponieważ znacząco się one przyczyniają do wzrostu rozpoznawalności marki. Dlatego jeśli zależy Ci na skutecznym rozwoju biznesu, warto wykorzystać firmy promocyjne w działaniach marketingowych. Dziś podpowiemy Ci, od czego zacząć!

Spis treści
Zadbaj o wzrost rozpoznawalności marki
Od pomysłu po realizację
Realizowane projekty

Filmy promocyjne dla firm a wzrost rozpoznawalności marki

Filmy promocyjne dla firm w wykonaniu naszych ekspertów to synonim profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy, że każda marka ma nieco inne potrzeby. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii możemy przekuć myśli i pomysły w przyjazną i przystępną formę filmu.

Forma przekazu jest niezwykle istotna, ponieważ każdy człowiek jest istotą sensualną i bodźce zewnętrzne odbiera przede wszystkim zmysłem wzroku. Niebanalny scenariusz i profesjonalny montaż to klucz do osiągnięcia sukcesu. Współczesne multimedia stanowią doskonały dodatkowy kanał, dzięki któremu można w znaczący sposób zwiększyć świadomość marki, która cały czas powinna się rozwijać. Jakie możliwości warto zatem wziąć pod uwagę podczas planowania takich działań?

Szeroki wachlarz możliwości

Nasza firma zdobywa doświadczenie każdego dnia od 2008 roku, dzięki czemu doskonale rozpoznajemy potrzeby klientów, zapewniając kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w tworzeniu różnego rodzaju przekazów multimedialnych, w tym:

 

Każda z form charakteryzuje się czymś innym, odpowiadając dzięki temu bardzo zróżnicowanym potrzebom i dając możliwość realizacji niebanalnych projektów. Nie inaczej jest w przypadku filmów, które mimo swojej klasycznej formy dają naprawdę szerokie pole manewru, jeśli tylko są realizowane przez specjalistów w swoim fachu. Jak zatem stworzyć dobre wideo?

Od czego zacząć?

Aby stworzyć dobry film promocyjny, w pierwszej kolejności należy określić podstawowe potrzeby i cele projektu. Dzień po dniu śledzimy współczesne trendy, dlatego też wiemy, że profesjonalny film promocyjny może znacząco wpłynąć na wzrost rozpoznawalności marki. Warto przy tym pamiętać, że odbiorcy oczekują jasnego i konkretnego przekazu, który charakteryzuje się jednocześnie autentycznością i nieszablonowym rozwiązaniem. Celem jest wzbudzenia zainteresowania. Współpraca z naszą firmą to gwarancja skutecznej promocji marki przy pomocy materiałów wideo, które tworzymy razem z Wami. Niezwykle istotne jest bowiem to, aby przygotowany przez nas materiał był w pełni kompatybilny z Twoimi oczekiwaniami. Jak przebiega cały proces?

Od pomysłu po realizację

Często to, co chcemy przekazać jest niezwykle ulotne i trudne do opowiedzenia. W tym miejscu wkraczają filmy. Technologia wideo jest skutecznym narzędziem, dzięki któremu opowiesz niesamowitą historię, w ciekawy sposób pokażesz produkty czy też poprzez spektakularną formę zademonstrujesz swój pomysł większemu gronu odbiorców. Proces realizacji materiałów filmowych przebiega w kilku etapach. Najważniejszy jest pomysł, przeobrażany w następnej kolejności w scenariusz, do którego szukamy inspiracji w otaczającej nas rzeczywistości. Zbieramy niezbędne materiały i ustalamy działania priorytetowe, aby móc przystąpić do realizacji materiału. W taki sposób tworzymy to, co w końcu na Twoich oczach zamienia się ruchomy obraz. Ostatnim etapem jest test projektu na nośniku docelowym w celu dogrania każdego szczegółu. Finalnie film skutecznie przyciąga uwagę i skupienie oglądających, na długo zapadając w pamięć wraz z przekazem, na którego rozpowszechnieniu Ci zależy.

Profesjonalny sprzęt do nagrywania

Jakie filmy promocyjne dla firm realizuje nasz zespół?

Tworząc filmy promocyjne dla form, musimy działać błyskawicznie. Rynek jest dynamiczny i nieustannie się zmienia. Dlatego też skupiamy swoje siły na intensywnym badaniu potrzeb, aby później móc optymalnie i sprawnie dopasować technikę wykonania materiału multimedialnego do Twoich potrzeb. Jeśli zatem chcesz uwiecznić ważne chwile z firmowego życia i wykorzystać je jako materiał marketingowy lub jako element komunikacji wewnętrznej mający na celu zintegrowanie i zespołu i zmotywowanie go do dalszej efektywnej pracy, promocyjne wideo to idealne rozwiązanie. Oprócz tradycyjnie rozumianych filmów promocyjnych posiadamy w swojej ofercie możliwość udokumentowania ważnego eventu w formie video. Czym jeszcze się zajmujemy?

Teledyski

Teledyski? Dlaczego nie. Współczesne teledyski stanowią wręcz samodzielne dzieła, będące kolejną, obok muzyki i słów, warstwą znaczeniową. Mogą się też znacząco przyczynić do wzrostu popularności utworu. Jeśli nie jesteś pewien, jak stworzyć taki film, chętnie się podzielimy swoim doświadczeniem, wiedzą, umiejętnościami i zapleczem technicznym. Dopasowanie obrazu do muzyki nie jest łatwe, jednak wspólnie z pewnością osiągniemy sukces. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji pomysłu. Jeśli będzie taka potrzeba, pomożemy w znalezieniu aktorów lub niezbędnych stażystów i zadbamy o efekty pirotechniczne. Nie wiesz jaka lokalizacja będzie najlepsza? Zostaw to nam. Wybierzemy miejsce, które podkreśli charakter teledysku.

Tworzenie klipów jest ważne szczególnie dla początkujących zespołów, którym zależy na budowaniu rozpoznawalności. Teledysk z reguły opowiada jakąś historię, będąc jednocześnie synergią obrazu i muzyki. Tworząc taki projekt należy się skupić na wielu detalach takich jak: dobór muzyki, zobrazowanie historii i odpowiednie kadry. Nie ma co się oszukiwać. Dobry pomysł to nie wszystko. Konieczny jest również odpowiedni sprzęt, dzięki któremu uchwycone chwile zachwycą każdego. Dlatego też warto powierzyć realizację profesjonalistom. Jeśli masz ochotę zapoznać się z naszymi realizacjami, zapraszamy do obejrzenia teledysku zespołu Miloopa - Big Nasty, z którym mieliśmy przyjemność współtworzyć.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz poszerzyć zakres działań marketingowych, a jednocześnie zależy Ci na wysokiej jakości realizacji materiału dobranego pod spersonalizowane potrzeby, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi pracownicy chętnie przybliżą Ci pełną ofertę studio, a także przeprowadzą szczegółową rozmowę, która jest niezbędna do poznania oczekiwań i potrzeb.

Niezwykle ważne jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego też wyznajemy zasadę najwyższej jakości usług przy atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!

Leave a Comment