RZECZYWISTOŚĆ JEST TYLKO ILUZJĄ, ACZKOLWIEK BARDZO TRWAŁĄ

Augmented reality – Face tracking – Body tracking

 

 

 

 

EFEKT WOW

INNOWACYJNA FORMA

IDEALNA JAKOŚĆ

Dlaczego właśnie AR ?

Chcieli by Państwo pokazać coś czego nie ma? Zostać współczesnym magikiem za pomocą najnowszych technologi? Urozmaicić, uzupełnić i rozszerzyć obraz widziany o dodatkową magiczną treść. Jeśli tak, nasza propozycja w rozszerzonej rzeczywistości będzie idealnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Jak tworzymy aplikacje w rozszerzonej rzeczywistości?

Dzięki wykorzystaniu najnowszych oprogramowań oraz kamery nakładamy na świat rzeczywisty naszą treść rozszerzoną (modele 3D, zdjęcia video) – Analizując w czasie rzeczywistym pozycję w przestrzeni, nasza treść rozszerzona wydaje się być przymocowana i spójna z otaczającym go światem. Wirtualny świat znajduje się dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Augmented reality na Markerze

Aplikacje AR mogą wykorzystywać Marker jako miejsce „zaczepienia” treści rozszerzonej w rzeczywistości. Po zeskanowaniu kamerą z urządzenia w tym konkretnym miejscu osadzamy naszą treść w przestrzeni realnej. Marker może być stworzony w postaci dedykowanej grafiki lub zdjęcia, które jest rozpoznawane przez oprogramowanie.Dzięki temu rozwiązaniu mamy pewność iż użytkownik będzie korzystał zoprogramowania AR już z wydrukiem.

Bez markera

Możliwe jest również osadzanie naszej rozszerzonej treści, bezpośrednio poprzez skanowanie rzeczywistej powierzchni, ( podłoga, blat stołu, ściana, sufit ). Dzięki temu w każdych okolicznościach możemy cieszyć się rzeczywistością rozszerzoną, co uwalnia nas od potrzeby posiadania markera. Rozwiązanie to możliwe jest jedynie na nowsze telefony Apple oraz wybrane telefony z androidem. Również od niedawna aplikacje messenger od fb oraz web aplikacje mają taką możliwość.

FACE TRACKING

Interesującym sposobem wykorzystania rozszerzonej rzeczywistości jest śledzenie twarzy. Bardzo popularne FB buźki zdominowały rynek komunikatorów mobilnych gdzie w czasie rzeczywistym jesteśmy w stanie przeobrazić się w seksownego króliczka lub strasznego rycerza. Popularność komunikatorów sprawia iż do rozszerzonej treści mają dostęp miliony użytkowników.

BODY TRACKING

Skanowanie całej postaci na chwilą obecną wymaga dodatkowych sensorów takich jak: Kinect 2, Rokoko, Perception neuron lub innych do Motion Trackingu. To rozwiązanie dostępne jest jedynie na platformy komputerowe, stacjonarne mimo to daje potężne możliwości!

Co to rozszerzona rzeczywistość?

Technologia ta jest stosowana w e-comerse, wspomagająca sprzedaż produktów, Na eventach jako urozmaicenie wydarzenia, w Architekturze do prezentacji planów budynków. Dostępna w dziesiątkach wariantów i kombinacji – zarówno przez aplikację , przez www, czy na komputerey stacjonarne. Każde z wcieleń cieszy i bawi !

 

Doświadczenie w realizacji rozszerzonej rzeczywistości

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozszerzonej rzeczywistości. Dobieramy najkorzystniejsze rozwiązanie do danej potrzeby – animalizujemy etapy produkcji i sugerujemy jej warianty. Jesteśmy współtwórcami portalu XR.plus – platformy do dzielenia się treściami AR bezpośrednio przez przeglądarkę internetową.

Rozszerzona rzeczywistość To magia XXI, którą również i Ty możesz zastosować do swoich czarów

ZRÓBMY TO RAZEM!

KONTAKT@LUMINATOR.PL

+48 600 26 71 59