Hologramy 3D w świecie marketingu

Hologramy 3D w świecie marketingu

Hologramy 3D w świecie marketingu

Hologramy 3D zmieniają świat reklamy. Dzisiaj, w XXI wieku, jesteśmy w stanie tworzyć niesamowite obrazy przestrzenne, które zachwycają. W Luminatorze wierzymy, że współczesne technologie pomagają nam lepiej przekazywać Twoje myśli. Jesteśmy przekonani, że treść i forma przekazu w reklamie są kluczowe, a wzbudzające fascynację projekcje na długo zapadną w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć przekaz medialny na miarę naszych czasów.

Spis treści
Co to jest?
Ceny
Skuteczna prezentacja w 3D
Zamówienie projektu

Czym jest i jak powstaje hologram 3D?

Hologram to zapis obrazu interferencyjnego, czyli takiego, który powstał w wyniku nałożenia się na siebie przynajmniej dwóch fal sygnałowych. Bazuje przede wszystkim na efekcie Pepper's ghost, czyli światła odbitego. Ta technika iluzji została rozpowszechniona już w XIX wieku. Polega ona na skierowaniu wiązki optycznej w stronę ścianki wykonanej np. ze szkła, która jest nachylona pod odpowiednim kątem względem widza. Przechodząc przez szkło, światło rozdziela się na części, z których jedna odbija się w stronę publiczności, a druga przekazywana jest przez ściankę. W ten sposób za ścianką tworzy się wirtualny obraz przestrzenny, a widz, nie dostrzegając szkła, odnosi wrażenie, że ma do czynienia z prawdziwym efektem 3D. Dzisiaj holografię optyczną opartą na wspomnianej technice stosuje się chociażby w medycynie czy informatyce. Cały czas trwają przy tym prace nad zastosowaniem jej w telewizji i przy tworzeniu trójwymiarowych filmów. Holografia jest oczywiście obecna również w reklamie, czyli sferze naszej działalności w Luminatorze.

Tworzenie hologramu 3D

Unikalne animacje tworzone przez nas w Luminatorze oparte są właśnie na tego typu technikach. Dzięki nim, pracując na najlepszych urządzeniach holograficznych dostępnych na rynku, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość Twojej wymarzonej projekcji. Proces tworzenia hologramu 3D zaczyna się od doboru odpowiedniego urządzenia. W naszej pracy wykorzystujemy holoboxy, piramidy fotograficzne oraz rotor LED-y. Każde z tych urządzeń ma swoje nieocenione zalety w prezentacji obrazów przestrzennych, które pomagają nam spełnić Twoje oczekiwania. Holobox ma małe rozmiary, ale za to ogromne możliwości dzięki wykorzystaniu opisanej wcześniej techniki światła odbitego Pepper's ghost. Tego typu urządzenie umożliwia nie tylko prezentację danych w wysokiej jakości Full HD, ale także umieszczenie prawdziwego przedmiotu w środku hologramu. Dzięki temu możemy nanieść trójwymiarową animację na fizyczny przedmiot. Rotor LED to z kolei rozwiązanie niezwykle proste, w którym wykorzystuje się światło emitujące. Odpowiednio rozmieszczone LED-owe taśmy oświetlają bardzo szybko kręcące się ramiona wiatraka, umożliwiając nam dostrzeżenie jakby zawieszonego w przestrzeni kołowej obrazu. Piramida holograficzna to, jak sama nazwa wskazuje, bryła w kształcie piramidy, w której wnętrzu możemy dostrzec zaprojektowaną animację. W tym rozwiązaniu, podobnie jak w holoboxach, również stosuje się światło odbite. W każdym z wymienionych urządzeń efekt przestrzennej projekcji jest naprawdę niesamowity. Po wyborze urządzenia, które najlepiej sprawdzi się przy danym zamówieniu, następuje etap realizacji contentu animacji według wytycznych przekazanych nam przez Ciebie. Wówczas wspólnie tworzymy projekcję dopasowaną do Twoich wymagań, która w całości spełni wszystkie oczekiwania i wprawi w zachwyt każdego widza.

Poznaj ceny hologramów 3D

Dzięki ogromnemu rozwojowi technologii w XXI wieku hologramy 3D są w zasadzie dostępne dla każdego. Ceny poszczególnych urządzeń kształtują się od kilkunastu złotych za sztukę (przy kieszonkowej wersji z własnym ekranem) do kilkuset tysięcy za skomplikowane i unikatowe rozwiązania tworzone pod zamówienie. Wszystko zależy od kilku czynników. Przede wszystkim chodzi tutaj o wielkość i jakość wyświetlanej projekcji. W przypadku droższych rozwiązań koszty są jednak cały czas w zasięgu nie tylko wielkich korporacji, ale także średnich, a nawet małych przedsiębiorstw. Proste urządzenia do prezentacji hologramu 3D, które emitują jeden zaprogramowany obraz przestrzenny mogą kosztować zaledwie kilkadziesiąt złotych. Droższe urządzenia pozwalają nam już na wybór wyświetlanego obrazu, co daje ogromny komfort w tworzeniu atrakcyjnych dla oka projektów reklamowych czy scenicznych. Ostateczna cena będzie zależała nie tylko od zastosowanego sprzętu, ale i od Twoich wymagań co do projektu. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia!

Hologram w telefonie

Skuteczna prezentacja z 3D hologram pyramid na zamówienie

Jednym z najdroższych, ale i najefektowniejszych rozwiązań w projekcji 3D jest wykorzystanie dedykowanych urządzeń holograficznych na zamówienie. Takie konstrukcje umożliwiają prezentowanie treści w wielkim formacie, widocznym dla każdego. Daje to wspaniały efekt i robi wrażenie na oglądających, dzięki czemu skuteczniej przyciąga ich uwagę. W wielkoformatowych projekcjach holograficznych można zaprezentować dowolną animację, która zapewni magiczne złudzenie trójwymiarowe. Niewiele jest urządzeń dostępnych na rynku, które tak idealnie potrafią oddać efekt przestrzennego hologramu. Korzystanie z takiego urządzenia jest przy tym niezwykle wygodne i łatwe. Dedykowane rozwiązania holograficzne można zastosować wszędzie gdzie mamy na to przestrzeń, a dostosowywanie otoczenia nie jest konieczne. Wystarczy ją postawić w wyznaczonym miejscu i rozpocząć prezentację zaprojektowanej animacji. Wygoda i jakość to 2 słowa, które doskonale opisują Hologram 3D Pyramid. Za jej pomocą, razem z Tobą, jesteśmy w stanie realizować zapierające dech w piersiach projekty.

Na zamówienie

Nie wszyscy mają tego świadomość, ale w dzisiejszym świecie hologramy 3D to już rzeczywistość, a nie fikcja. Dzisiaj każdy ma możliwość zamówienia dla siebie lub swojej firmy trójwymiarowego hologramu, który może być wykorzystany w dowolnym celu. Takie projekcje znakomicie sprawdzają się chociażby w świecie reklamy. Bardzo trudno zainteresować potencjalnego klienta, który przyzwyczaił się już do wykorzystywanych przez firmy obrazów. Hologram 3D może być doskonałą odpowiedzią na znużenie przestarzałymi technikami. Teraz efekt przyciągających uwagę haseł reklamowych może być dodatkowo wzmocniony przez efektowną projekcję trójwymiarową, która zaciekawi każdego. Wykorzystanie tej technologii w reklamie to jeszcze lepszy niż dotychczas sposób na zainteresowanie odbiorców. Trójwymiarowe prezentacje mogą być oczywiście wykorzystywane także w innych celach. Liczy się Twoja kreatywność.

Zamów w Luminatorze

Jeśli chciałbyś efektownie zareklamować swój produkt lub oryginalnie przedstawić innym swoją własną wizję za pomocą obrazu 3D, to dobrze trafiłeś. W Luminatorze tworzymy hologramy 3D na zamówienie według Twoich wymagań. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opiszesz, czego dokładnie oczekujesz. My postaramy się stworzyć dla ciebie odpowiednią animację, która za pomocą trójwymiarowej projekcji ukaże to, co chcesz ukazać, w nowoczesnej i zaskakującej formie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu projektów. Z naszej oferty skorzystały już największe marki, które do dziś z sukcesem wykorzystują zaprojektowane przez nas animacje do trójwymiarowego prezentowania swojej oferty klientom. Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszej oferty, nie będziesz zawiedziony.

Leave a Comment