CZAS TO NAJWAŻNIESZY SUROWIEC

Animacje reklamowe – Animacje na event - Explainer video

 

WYJĄTKOWY RUCH

PRZEMYŚLANA FORMA

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Dlaczego właśnie animacje?

Chciałbyś pokazać coś, czego fizycznie nie ma lub jest trudne do opowiedzenia? Za pomocą animacji 2D lub 3D opowiesz historię, pokażesz produkty, zademonstrujesz swój pomysł szerszej publiczności. Animowane sytuacje przyciągną skupienie przechodniów i zapadną w pamięci na długo po prezentacji.

Jak robimy animacje?

Działamy błyskawicznie – Badamy potrzeby, dobieramy technikę wykonania, sprawdzamy dostępne materiały oraz przeglądamy setki inspiracji. Planujemy produkcje i skrupulatnie ją realizujemy, aby efekt finalny idealnie pasował do nośnika oraz przestrzeni, w jakiej ma być prezentowany. Wszystko z wyczuciem i smakiem godnych ekspertów motion design.

Animacje reklamowe

Pragniesz zareklamować swój pomysł szerszej publiczności, ale nie wiesz jak to uczynić? Za pomocą animacji możesz pokazać atuty produktu, warianty realizacji, wyjaśnić sposób działania lub podbudować własną markę. Dzięki wielu letniemu doświadczeniu błyskawicznie dobierzemy najlepszą formę do odpowiedniej treści.

Animacje na event

Organizujesz event firmowy i potrzebujesz animowanej treści na ekrany projekcyjne? (animowane logo, zapowiedzi gości, przerywniki) Dobrze trafiłeś! Zrealizujemy według wszystkich zasad, animowaną treść, która będzie towarzyszyć kolejnym częścią wyjątkowego wydarzenia. Całość będzie spójna z identyfikacją wizualną eventu, rangą uroczystości oraz porą dnia

Explainer video

Wideo wyjaśniające – Jest to zwięzła i treściwa forma animacji 2D tłumacząca dany proces produkcyjny. Za pomocą dobrze zrozumiałych skojarzeń, ikonek, napisów, symbolów, prosto i klarownie wyjaśniamy główne założenia produktu. Idealnie nadaje się do prezentacji treści z dużą ilością danych, które trzeba pokazać w/w przystępny dla widza sposób.

 

Co to dokładnie animacja

Proces produkcji polega podobnie jak przy realizacji video. Zaczynamy od pomysłu – który przeobraża się w scenariusz – inspirujemy się realizacjami w sieci, zbieramy materiały i ustalamy priorytety, aby przystąpić do prac produkcyjnych. Tworzymy w pocie czoła modele grafiki, które konsekwentnie ustawiamy na linii czasowej, ożywiając je i tchnąc w nie duszę. Całość testujemy na docelowym nośniku projekcyjnym, aby doprecyzować najdrobniejsze detale i niuanse.

 

Doświadczenie

Od 2008 realizujemy z powodzeniem animacje dla wielu firm i instytucji. Nasz niestandardowy „motion” jest prezentowany na największych festiwalach i doceniany jest na całym świecie. Agencje eventowe chwalą nas na kreatywne podejście – a klienci za podkreślenie najistotniejszych treści i informacji. Dobry smak i jakość mamy we Krwi.

Niestandardowy „motion”, skupianie się na priorytetach, oraz jakość wzrastająca wykładniczo od 2008!

ZRÓBMY TO RAZEM!

KONTAKT@LUMINATOR.PL

+48 600 26 71 59