ODKRYJ MOC ANIMACJI

Animacje reklamowe – Animacje eventowe - Explainer video

 

WYJĄTKOWY RUCH

PRZEMYŚLANA FORMA

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Dlaczego właśnie animacje?

Chciałbyś przedstawić coś, co fizycznie nie istnieje lub jest trudne do wyjaśnienia? Za pomocą animacji 2D lub 3D opowiesz historię, zaprezentujesz produkty, przedstawisz swój pomysł szerszej publiczności. Animowane elementy przyciągną uwagę przechodniów i zostaną w pamięci na długo po prezentacji.

Jak robimy animacje?

Działamy błyskawicznie – badamy potrzeby, optymalnie dobieramy technikę wykonania i weryfikujemy dostarczone materiały. Planujemy produkcję i skrupulatnie ją realizujemy, aby efekt finalny idealnie pasował do nośnika oraz przestrzeni w jakiej ma być prezentowany. Wszystko z wyczuciem i smakiem godnym ekspertów motion design.

Animacje reklamowe

Chcesz zareklamować swój pomysł szerszej publiczności, ale nie wiesz jak to zrobić? Za pomocą animacji możesz pokazać atuty produktu, warianty realizacji, wyjaśnić sposób działania lub budować własną markę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu optymalnie dobierzemy najlepszą formę do odpowiedniej treści.

Animacje na event

Organizujesz event firmowy i potrzebujesz animowanej treści na ekrany projekcyjne (animowane logo, zapowiedzi gości, przerywniki)? Dobrze trafiłeś! Profesjonalnie zrealizujemy animowaną treść, która będzie towarzyszyć kolejnym częściom wyjątkowego wydarzenia. Prezentacja będzie spójna z identyfikacją wizualną eventu, odpowiednio dobrana do rangi uroczystości oraz pory dnia.

Explainer video

Wideo wyjaśniające – Jest to zwięzła i treściwa forma animacji 2D tłumacząca dany proces produkcyjny. Za pomocą dobrze zrozumiałych skojarzeń, haseł oraz symboli, prosto i klarownie wyjaśniamy główne założenia produktu. Idealnie nadaje się do prezentacji treści z dużą ilością danych, które trzeba przedstawić w przystępny dla odbiorcy sposób.

 

Co to jest animacja?

Proces produkcji przebiega analogicznie do realizacji video. Zaczynamy od pomysłu – który przeobraża się w scenariusz – inspirujemy się realizacjami w sieci, zbieramy materiały oraz ustalamy priorytety, aby przystąpić do prac produkcyjnych. Tworzymy nieszablonowe modele graficzne, które zgodnie ze scenariuszem prezentujemy na linii czasowej, ożywiając je i tchnąc w nie duszę. Całość testujemy na docelowym nośniku projekcyjnym, aby doprecyzować najdrobniejsze detale i niuanse.

 

Doświadczenie

Od 2008 realizujemy z sukcesem animacje dla wielu firm i instytucji. Nasz autorski „motion” jest prezentowany na największych festiwalach i doceniany na całym świecie. Agencje eventowe doceniają nas za kreatywne podejście, a Klienci za rzeczowe wyróżnienie najistotniejszych treści i informacji. Dobry gust i jakość mamy w genach.

Niestandardowy „motion”, focus na priorytety oraz jakość wzrastająca wykładniczo od 2008!

ZRÓBMY TO RAZEM!

KONTAKT@LUMINATOR.PL

+48 600 26 71 59