Kontakt

kontakt z klientem
Radosław Janicki
kom: 600 26 71 59
r.janicki@luminator.pl

————

Krzysztof Siwecki
k.siwecki@luminator.pl

Krzysztof Pańtak
k.pantak@luminator.pl

Karolina Magnowska
k.magnowska@luminator.pl

Karolina Adamska
k.adamska@luminator.pl

Michał Jawiński
m.jawinski@luminator.pl

Michał Majzlik
m.majzlik@luminator.pl

Sebastian Szlufik
s.szlufik@luminator.pl

————

biuro
Jana Długosza 2/6
51-162 Wrocław

dane do faktur
Luminator – Radosław Janicki
Komorniki, ul. Wierzbowa 2
55-300 Środa Śląska
nip: 913-151-76-42
regon: 020834669

mBIZNES Konto
79 1140 2004 0000 3002 5596 8167

————

Biuro czynne
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00.

W sytuacjach pilnych, poza godzinami pracy proszę dzwonić:  600267159


Napisz do nas




Twoje imię (wymagane)
Twój Email (wymagane)